Studio Parruca

Njihuni me specialistet e letres murale!
Njihuni me markat me te mira te letres murale!
Njihuni me modelet me te reja te letrave me printim!

SHERBIMET TONA

Ofrojme Montim Profesional te Letres Murale per ambjente te ndryshme si me poshte!

LETER MURALE PER HOTELE

Ofrojme Montim Leter Murale per Hotele. Leter murale per dhomat e gjumit si dhe per ambjente te ndryshme te hotelit.

LETER MURALE PER BIZNESE

Montojme Leter Murale per cfaredo lloje ambjenti biznesi. Letra cilesore te cilat i japin atraksion biznesit. Gjithcka e personalizuar sipas kerkeses tuaj.

LETER MURALE PER DHOME FEMIJESH

Leter Murale per dhomen e femijeve. Leter e Printuar me personazhe te Disneyland dhe cfaredo dizenjo tjeter.

LETER MURALE PER AMBJENTE FAMILJARE

Leter Murale per dizenjimin e shtepise apo viles tuaj. Printime sipas deshires per cdo lloje ambjenti.

SPECIALITETI JONE!

Specialiteti jone eshte Montimi i Letres Murale, me eksperience mbi 20 vite ne treg. Jemi te Paret qe Sollem Punimin e Letres Murale ne Shqiperi. Ofrojme Shitje dhe Montim te Letrave te Printuara me dizenjo sipas kerkeses tuaj. Ne gjithashtu japim ide dhe sygjerime per dizenjimin e ambjentit tuaj me Leter te Printuar.

Mbi 20 Vite Eksperience

Operojme te paret ne Shqiperi per montimin e letres murale qe prej vitit 2000 dhe vazhdojme te jemi te paret ne cilesi!

Pershtatje

Ofrojme montim leter murale per cdo ambjent. Ambjente familjare ose biznesi. Cilesia gjithmone e para.

Sherbejme Kudo

Sherbimet tona i ofrojme kudo qe ju ndodheni. Ekipi profesional vjen tek ju dhe ju sherben ne menyre korrekte dhe ne kohe te shpejte.

Ne gjithmone kujdesemi per cdo detaj. Punojme tona behen me arkitekt, te cilet japin sygjerime dhe projekte per arredimin e ambjenteve tuaja. Cilesia e letres qe ne ofrojme eshte e larte. Stafi i kualifikuar ofron pune korrekte dhe ne kohe te shpejte.

Jemi ne dispozicionin tuaj per tju informuar dhe sherbyer ne cdo kohe!

  • Cilesi 100% 100%
  • Korrektesi 100% 100%
  • Garanci 100% 100%
  • Profesionist 100% 100%

Kerko Preventiv

Interesoheni per: